ANASAYFAHAKKIMIZDA
2017 Promosyon Ürünler Katoloğumuz çıktı
Promosyon Ürünler
Web Sitemiz Yenilendi...
Facebook da bizi takip edin. Twitter da bizi takip edin. Instagram da bizi takip edin.

HAKKIMIZDA

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen Orkoz Tanıtım, özgün tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizde daima yanınızda.   

Orkoz Tanıtım, süslemeden reklama, eğlenceden promosyona kadar gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlarınıza cevap verir. Müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda organizasyon ve tanıtımla iligli ihtiyaçlara da cevap veren firmamız Orkoz Tanıtım Sanayi Ticaret Ltd Şti adı altında kurumsal bir üst kimlik altında faaliyetlerine devam etmektedir. Orkoz Tanıtım; Baloncum ve Havaifişekçim markaları ile güçlenerek gelişmektedir.

www.baloncum.com

www.havaifisekcim.com

 
 
Promosyon porselen kupa  , Logo baskılı duvar saati  , lastikli defter  , Promosyon Çakı  , Logo baskılı Balon  , Logo Baskılı Termos  , Promosyon masa saati  , promosyon kurşun kalem  , Logo baskılı kalem seti  , Mobil Şarj Aleti  , Promosyon Seramik Kupa  , Promosyon naturel kurşun kalem  , 27" jumbo balon  , Promosyon Çakmak  , logo baskılı Promosyon Balon  , Promosyon Evrak çantası   , Promosyon Duvar Saati  , Organizer ajanda  , Logo baskılı Promosyon Termos  , ORKOZ TANITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Sanayi Mh. Yunus Emre Cd. Erdal Sk. No.5/1-A
4.Levent Kağıthane / istanbul
Tel: 0 212 268 03 93 Faks: 0 212 268 03 94